СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, ШКІЛ ТА КУХАРІВ БЕЗ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Найголовнішим приміщенням будь-якого закладу харчування: їдальні, кафе, ресторану є кухня. Кухарі цінуються повсюдно. Навряд чи людина, що має профільну освіту, виявиться незатребуваною. Ця робота дуже популярна на сучасному ринку і кількість вакансій у цій сфері постійно зростає, оскільки відкриття нових закладів громадського харчування трапляється досить часто.

Але що робити тим, хто має достатні навики та вміння і довгий час приносить задоволення оточуючим своїми кулінарними витворами, а ось відповідного документу немає? Що робити тим, у кого в штаті людина без спеціальної освіти, але хороший майстер своєї справи?

Існує кілька способів отримати дану спеціальність: закінчити вуз, училище, коледж або витратити кілька тижнів, відвідуючи курси. А є унікальна можна тільки у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за 2 дні підтвердити результати неформального професійного навчання за професією «Кухар», яке буде здійснене в період з 22.01.2018 по 26.01.2018 року та отримати відповідний документ державного зразка. 

Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

За більш детальною інформацією запрошуємо звертатися до Біляївського районного центру зайнятості за адресою: м.Біляївка,  пр-т Незалежності, 15, або за телефоном 2-28-80.

 

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївського районного центру зайнятості                                  Н.І.Халявіцька