Служба зайнятості інформує: Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

17 липня в Біляївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості для безробітних проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. В заході взяли участь старший офіцер Білгород-Дністровського центру комплектування прикордонної служби України в Одеській області Геннадій Ратушняк, представники відділення рекрутингу Біляївського районного центру комплектування та соціальної підтримки, та представника начальник бюро правової допомого.

Розпочала зустріч фахівець центру зайнятості Наталія Халявіцька, яка надала інформацію про стан ринку праці, можливість навчання на курсах ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», громадські та інші тимчасові роботи.

Старший офіцер прикордонної служби повідомив присутніх про те, що триває набір на службу за контрактом до Державної прикордонної служби, а саме у підрозділи, які розташовані в Біляївському, Роздільнянському та Білгород-Дністровському районах. Присутні мали змогу переглянути відеофільм про службу прикордонників та отримати інформацію про переваги служби за контрактом:

-         Гідне грошове забезпечення

-         Повний соціальний пакет

-         Безкоштовне медичне забезпечення

-         Можливості професійного зростання та розвитку

-         Змінний графік роботи.

Представники відділення рекрутингу Біляївського районного центру комплектування та соціальної підтримки: Роман Грецов та Валерій Кринін надали присутнім, інформацію щодо умови службу за контрактом у лавах Збройних Сил України та умови проходження строкової служби рядового складу та офіцерів.

Продовжила розпочату тему начальник бюро правової допомоги Мосейчук Мая, яка звернула увагу присутніх про чудову можливість навчання на бюджетній основі, осіб що проходять службу за контрактом. Присутні отримали інформацію про просвітницьку кампанію «Я маю право голосувати» та вибори без порушень

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                     

Н.І.Халявіцька