Служба зайнятості інформує: ярмарок вакансій в Біляївському центрі зайнятості

В Біляївському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Роско груп», ТОВ «Аквафрост», ПП «Саша» та військової частини. Для укоплектування підприємства та військової частини на ярмарок були запрошені шукачі роботи.

Представники підприємств ТОВ «Роско груп», ТОВ «Аквафрост» та ПП «Саша» ознайомили присутніх з переліком актуальних вакансій, а саме: завідувач господарством, касир-операціоніст, касир, консультант, продавець-консультант, продавець продовольчих товарів, укладальник-пакувальник, маркувальник, оператор конвеєрної лінії, оператор розфасовувально-пакувального автомата, прибиральник службових приміщень, підсобний робітник та інші.

Всього було представлено понад 15 вакансій. Кожен громадянин мав змогу поспілкуватися зі всіма присутніми роботодавцями. Також присутні були ознайомлені з графіком роботи, умовами праці та оплатою праці, та запрошені на підприємства для ознайомлення з робочими місцями .

Представники військової частини ознайомили присутніх з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань області в кадрах, розмірами грошового утримання, перспективами просування по службі, порядком комплектування військовослужбовцями за контрактом, умовами проживання та соціальними гарантіями.

Всього в ярмарці вакансій прийняло участь близько 30 безробітних громадян. Запрошені переглянули презентаційні матеріали про контрактну службу, а також мали можливість індивідуально поспілкуватися з представниками підприємства та військової частини.

Проведення ярмарку вакансій, як показує досвід, є корисним і для роботодавців, і для людей, які бажають працювати.