СПІВПРАЦЯ З ОБ’ЄДНАНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

Одним із першочергових завдань Біляївського районного центру зайнятості є співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням їх потреб.

Саме з цією метою директор Біляївського центру зайнятості Арсєньєва Ірина Іванівна прийняла участь в апаратній нараді Біляївської об’єднаної територіальної громади. Під час виступу Іриною Іванівною було зазначено, що лише завдяки тісній співпраці з роботодавцями служба зайнятості забезпечує збереження обсягів працевлаштування незайнятого населення. На сьогодні роботодавці мають можливість отримувати в центрі зайнятості комплекс послуг, що не має аналогів в інших структурах соціального захисту. Державна служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям – кваліфіковану робочу силу.

Особлива увага була наголошена на те, що усі послуги роботодавцям та шукачам роботи Державна служба зайнятості надає безкоштовно.