Твоє майбутнє в твоїх руках

В рамках акції «Випускник» працівники Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості спільно з викладачами Одеського коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій зустрілися з учнями 9-10 класах Біляївької об’єднаної громади.

Фахівець центру зайнятості звернула увагу старшокласників на те, що особливість сучасного ринку праці полягає у тому, що у ціні стали робітничі професії, але рівень вимог роботодавців до ним постійно зростає. Сьогодні вони віддають переваги тим, хто володіє декількома суміжними професіями. І завдання сьогоднішніх старшокласників обрати ту сферу діяльності де вони хотіли б себе реалізувати. А для цього необхідно як можна раніше зрозуміти у чому ваше покликання, виявити таланти, сферу інтересів та здатності і безумовно отримати добру освіту. А допоможе в цьому проходження он-лайн тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Викладачі коледжу заступник з виховної роботи Марина Данилова та завідуюча відділом механіки та діловодства Анна Бородуліна провели Презентацію навчального закладу в рамках. Школярі дізналися про спеціальності коледжу, що так затребувані на ринку праці, і не тільки нашої країни; про підготовчі курси, які будуть працювати у червні 2019 р.; про можливості подальшого навчання та працевлаштування. Було багато питань, на які учні отримали вичерпні відповіді.

В кінці зустрічі у бажаючих була можливість зареєструватися для проходження он-лайн тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                               Н.І.Халявіцька