Ярмарок вакансій

В рамках проведення Марафону ярмарків вакансій в Одеській області 18 жовтня 2018 року в приміщенні Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для роботодавців та шукачів роботи.

Метою такого масового заходу є надання можливості безробітним громадянам та шукачам роботи ознайомитися з відкритими та перспективними вакансіями, діяльністю підприємств району з представниками роботодавців, а також надання можливості роботодавцям у підборі необхідних працівників.

Участь у ярмарку прийняло 5 роботодавців Біляївського району, такі як: ТОВ «Аквафрост» (укладальники-пакувальники, оператори конвеєрної лінії, маркувальники, оператор розфасовувально-пакувального автомата), ФГ «Вельт-агро» (будівельники, підсобні робітники),  ПП «Саша» (продавці продовольчих товарів), Державна прикордонної служби південного регіонального управління та Національна гвардія України (військова служба).

Всього було представлено більше 50 вакансій. У рамках заходу представники роботодавців ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності зазначених підприємств, графіком роботи, умовами та рівнем оплатою праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Захід відвідали  більше 40 безробітних громадян та відвідувачів, які завітали на ярмарок. Запрошені переглянули презентаційні матеріали про підприємства, а також мали можливість індивідуально поспілкуватися з кожним представником підприємств.

Роботодавці подякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і наголосили про готовність до подальшої співпраці.

 

 

 Біляївська районна філія

Одеського обласного центру зайнятості