ЖИТИ — ЗНАЧИТЬ ПРАЦЮВАТИ

Життя людини… Скільки в ньому хорошого і поганого, доброго і злого… Хтось втрачає надію, а хтось вірить в краще, вірить, що життя подарує хоч вузесеньку смужку удачі.  ВІРИТИ треба!

Існує такий стереотип, що у віці старше 50 років роботу шукати марно – не візьмуть, не дивлячись на досвід і освіту. Однак, погляд на вік, як перешкоду у пошуку роботи втрачає свою актуальність. Найцінніше, що є у людей – це досвід роботи, а це потрібно роботодавцю в першу чергу. До Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості звернулася людина, у якої більше 40 років трудового стажу, якому залишилося менше року до пенсії -Корніцов Микола Миколайович.

Перебуваючи на обліку Микола Миколайович дотримувався всіх рекомендацій щодо сприяння працевлаштування: відвідував семінари, роботодавців, активно займався пошуком роботи. Щоразу приходячи до центру зайнятості  звертався до нас зі словами «Дівчатка,  знайдіть мені роботу, не можу сидіти без діла, все життя пропрацював, а тепер не знаю чим себе зайняти, вже й з домашніми справами справився..»

І доля усміхнулася цій наполегливій, цілеспрямованій людині після успішної співбесіди з роботодавцем Микола Миколайович за направленням Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості був працевлаштований водієм до Біляївської районної державної адміністрації.

Не ставте перед собою перешкод, не втрачайте НАДІЮ, вірте в себе і все у ВАС буде гаразд. Хай щастить!

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                      Н.І.Халявіцька