Зустріч, яка запам’ятається надовго!

З нагоди Дня медичного працівника, працівниками Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості організовано та проведено професіографічну екскурсію до відокремленого підрозділу Біляївська станція екстренної (швидкої) медичної допомоги.

Загін «Розумники» та загін "Юні захисники довкілля" Біляївської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.. з задоволенням відвідали  Біляївську станцію швидкої медичної допомоги, де їх зустріли головний лікар відокремленого підрозділу Біляївської станції екстренної (швидкої) медичної допомоги Аносов Андрій Юрійович та старший фельдшер Рогачко Наталія Олексіївна. Протягом зустрічі діти разом з Наталією Олексіївна відвідали відділення де приймають людей, познайомилися з умовами в яких працюють, як медичний персонал так і водії швидкої допомоги.

А ось найцікавіше було на подвір’ї, де діти  дізналися багато цікавого від Андрій Юрійович: сучасна машина екстреної медичної допомоги, де можна було все розгледіти, доторкнутися і подивитися як воно працює, подивитися на чарівні скриньки з якими лікарі виїздять на виклик, та наглядно подивитися на роботу медичного обладнання.

У дітей було дуже багато запитань не лише про роботу, а й які предмети в школі необхідно добре знати щоб бути лікарем, або медичною сестрою? а де і скільки вчаться, щоб працювати в службі швидкої допомоги? А в який період найчастіше надходять виклики?

В кінці зустрічі діти подякували та побажали медпрацівникам, міцного здоров’я, щастя і звичайно ж успіхів у роботі!

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                      Н.І.Халявіцька