ЗУСТРІЧ З СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Сьогодні, 12 липня 2018 року до Біляївського центру зайнятості завітали соціальні партнери, представники Біляївського районного військового комісаріату: Роман Грецов та Валерій Кринін. Метою зустрічі було обговорення спільного заходу - зустрічі з безробітними та мешканцям міста, щодо службу за контрактом у військових частинах та обмін інформаційним матеріалом.

Особливо приємно було спілкуватися з хлопцями, адже вони, учасники АТО, не так давно, після проходження служби,  перебували на обліку в центрі зайнятості, а зараз успішно працюють і на власному досвіді розповідають про умови військової служби за контрактом. «За період проходження служби військовослужбовці мають можливість отримати повний соціальний пакет, грошове забезпечення, речове забезпечення та багато інших послуг», - розповідає Роман Грецов. «А яка чудова можливість отримати освіту у військових навчальних закладах, особливо молоді, яка щойно закінчила школу. Безоплатна допомога у медичних закладах охорони здоров’я, кар’єрне зростання», – доповнив розповідь Валерій Кринін.

Під час зустрічі спеціалістом центру зайнятості було надано оновлений інформаційний матеріал для Біляївського районного комісаріату, та обговорено дату проведення міні-ярмарки вакансій, яка відбудеться 3 серпня о 10.00, на яку завітають військовослужбовці, та більш детально ознайомлять з інформацією про Біляївським районний комісаріат, поспілкуються та дадуть відповіді на питання присутніх.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                      Н.І.Халявіцька