Веб-портал Пенсійного фонду України - сервіс без черг та зайвих витрат!!!

             ВЕБ-портал сьогодні - це електрона послуга яка надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління Пенсійного фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що ВЕБ-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Так, Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 р. №401 “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”

             Метою створення ВЕБ-порталу є спрощення для користувачів отримання інформації щодо умов та ознайомлення із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати пенсії, користуючись наданими інструкціями.

Реєстрація на ВЕБ-порталі здійснюється тільки один раз!

Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоніфікований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на ВЕБ-порталі («Вхід»).

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

              Завдяки нововведенню на свою електронну адресу кожен пенсіонер може отримувати дані про власну пенсію, застраховані особи – про внески, сплачені за них роботодавцями, а платники – інформацію щодо звітності та багато іншого

.

Як зареєструватися на ВЕБ-порталі: 

 

           - Прийдіть до територіального управління Пенсійного фонду й оформіть заяву. Фізичній особі необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, представнику юридичної особи — документ, що посвідчує його належність до організації. (Заяву до управління Фонду можна принести й уже заповнену — на ВЕБ-порталі викладено її зразок, який треба лише роздрукувати і внести потрібні дані). Вам нададуть розписку щодо одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на ВЕБ-порталі.

          - Зайдіть на ВЕБ-портал ПФУ за адресою www.portal.pfu.gov.ua, виберіть пункт меню «Реєстрація на порталі», заповніть реєстраційну форму, використовуючи отриманий логін і пароль. Звертаємо Вашу увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.

           - Після реєстрації на введену Вами електронну адресу надійде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації, Ви отримаєте повідомлення з Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації і можливість отримання послуг в електронному вигляді.

 

Запрошуємо Вас стати користувачем Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та особисто відчути всі переваги !!!

 

За довідками звертатися за адресою:

м.Біляївка, вул.Миру,1 – Біляївський відділ обслуговування громадян (сервісний центр), тел.:  (252) 2-15-30.