«Благословенна будь в віках, одвічна мати…»

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Не потрібно чекати Дня матері для того, щоб сказати їй слова любові, підтримки, сказати, як багато вона для Вас означає. Особливо це стосується дорослих людей, адже з віком людина перестає відкрито проявляти свої почуття, ховаючи їх глибоко в собі, що поступово вбиває ці самі почуття. Уже за кілька років така людина просто перестане вміти демонструвати свої почуття навіть свої рідним людям. Любіть своїх матерів, говоріть їм про те, яку важливу роль вони відіграють у Вашому житті. Їм буде це дуже приємно почути. Не чекайте для цього особливого дня, тому що час такий швидкоплинний і може бути запізно.

Фахівці Біляївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від усієї душі вітають дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.