Курси СЖО

З 4 по 15 червня 2018 року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Одеським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено навчання 55 фахівців з соціальної роботи.

Метою навчання було підвищення професійної компетентності спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також допомога в розширенні міжвідомчих зв’язків, спрямованих на надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, реалізацію спільних завдань задля благополуччя сімей.

Протягом періоду з 4 по 15 червня кожний фахівець опанував програму, якою передбачено відпрацювання наступних тем: «Характеристика сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях». «Етичні засади роботи соціального працівника з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах». «Соціальний супровід як форма державної підтримки сім’ї». «Оцінювання та оцінка в соціальному супроводі». «Партнерство у соціальному супроводі».

По закінченні навчання 55 фахівців з соціальної роботи отримали посвідчення про підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за навчальним напрямком «Підготовка спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах», які вручив директор Одеського обласного центру зайнятості Гаценко Сергій Володимирович.