Щорічна акція «Серце до серця»

У квітні 2013 року проходить VІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ!», метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлі слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху.

З  7 по 28 квітня 2013 року триває VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Почуй світ!». Метою цьогорічної акції є збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлі слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху, яких в Україні налічується близько 300 тисяч. Тому проведення благодійництва є доцільним та необхідним кроком у допомозі маленьким українцям.

Акція відбувається у всіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків. Також до Акції в ці дні запрошені підприємства, організації та установи різних форм власності.

На вулицях сіл, селищ, міст України волонтери збиратимуть в опломбовані картонні скриньки. На зібрані кошти орієнтовно планується закупити апарат для ехоскринінгу у пологовий будинок або пологове відділення, клінічний аудіометр та імпедансометр у  обласну дитячу лікарню та слухові апарати для дітей з вадами слуху Одеської  області.  Дане медичне обладнання дає можливість проводити діагностику слуху у дітей на ранніх стадіях. Проведення ехоскринінгу  новонароджених з подальшим відповідним обстеженням глухих та слабочуючих дітей і забезпечення після слухопротезування або кохлеарної імплантації адекватної ранньої (з 3-6-місячного віку) реабілітації дозволить в переважній більшості випадків досягти позитивних наслідків, а саме: ці діти зможуть навчатись в загальноосвітній школі, вищому навчальному закладі і матимуть можливість в повній мірі інтегруватися в суспільство.

Кожен волонтер матиме на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким же на скринці. Усі, хто кидатимуть гроші до скриньки, отримають від волонтерів наклейки-сердечки, як символ небайдужості людей.

 Усіх бажаючих прийняти активну участь у благодійній акції запрошуємо до Біляївського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м. Біляївка, вул. Миру, 10, тел. 2-19-65

Приєднуйтесь до нас!!!

 

Великі справи починаються з малого!!!