Щороку проходить всесвітній, безперервний конкурс «Добрик крокує планетою».Конкурс спрямований на боротьбу з дитячим алкоголізмом, тютюнопалінням, наркоманією, ВІЛ/СНІДом, підлітковим насильством, агресією та іншими негативними явищами, а також підняттю р

 

За умовами конкурсу треба прочитати казку чи сказання та намалювати малюнки-ілюстрації до казки та сказання. Листи, малюнки, посилки Добрику й Добричці Ви можете прислати до редакції журналу «Добрик крокує планетою», Фонду Добра, Добрик-Фонду, Дитячого благодійного Фонду Добра, громадської організації «Добрик крокує планетою» (01001, Київ-1, вул. Мала Житомирська, 6/5, з поміткою «На конкурс «Добрик- Всесвіт») або за самою короткою адресою: 01001, Київ-1, Добрик-Поштамт».

Голова Добрика – серце, любов, планета Земля. Зліва – маслинова гілочка – мир. На юнці гілочки – червона куля-антена, він може зв’язатись з усім Всесвітом. Праворуч – хлібний колос. Американці запитали: «Де наша кукурудза, маїс?» Китайці: «Де наш рис?» Так, поряд з хлібним колосом, з’явились кукурудза та рис.

Ви можете Добрика й Добричку також вишити, виліпити, вирізати з дерева, зробити іграшки, аплікації…Вашим ідеям і видумкам немає меж.
Просимо Вас надсилати на нашу саму коротку адресу (01001, Київ-1, Добрик-Поштамт») про випадки з добром, які Вас найбільше вразили в житті. Ваші розповіді будуть надруковані.
Підсумки конкурсу підводяться через кожні два тижні. У конкурсі можуть брати участь колективи шкіл, дитячих садків, колективи класів, окремі автори – студенти вузів і технікумів, учні шкіл. На конкурс приймаються й сімейні роботи. В конкурсі можуть взяти участь підприємства, що випускають вироби з символікою «Дорик».

Переможці конкурсу одержать цінні призи, безкоштовні журнали і газети, стануть учасниками зарубіжних пересувних виставок і експозицій. Кращі малюнки, художні твори, рукописи будуть опубліковані, прочитані по радіо, показані по телебаченню.