26.04.2017

Здоровий спосіб життя

Кожна людина прагне прожити своє життя довго і щасливо.

Сьогодні ні для кого не секрет, що таке Здоровий Спосіб Життя. Це: правильне харчування, правильний режим дня, здоровий і міцний сон, фізичні навантаження і догляд за собою. Так вважає основна маса людей. Проте чи всі до кінця розуміють, про що йде мова? Саме словосполучення здоровий спосіб життя складається як би з двох понять: образ життя і здоров'я.

Спосіб життя є узагальнюючим поняттям і включає в себе:особливості трудової діяльності; побутової діяльності: тип житла, побутові умови, виконання побутових обов'язків; відносини між членами  сім'ї; ставлення до гігієнічних норм та медицини; характеристики поведінки та соціальний статус.

Від способу життя, відповідно до різних джерел, більш ніж на 50% залежить здоров'я людини.

Гарне здоров'я - це радісне сприйняття життя. Перш за все, треба починати зі свого душевного стану. Повинен бути правильний настрій.  Необхідно стати щасливою людиною. День  потрібно починати з посмішки! Робити це треба кожен день, і одного разу ви прокинетеся і відчуєте себе по-справжньому щасливими.

Необхідно полюбити себе! Без любові до себе набагато важче почати Здоровий Спосіб Життя. Полюбив себе, ви зовсім інакше почнете ставитися до себе і свого тіла. І оточуючі змінять своє ставлення до вас на краще.

Викиньте з голови всі негативні думки. Просто припиніть думати про погане, замість цього починайте думати про хороше. Всі думки матеріальні і за допомогою сили думки можна багато чого змінити. Поступово, з силою ваших позитивних думок з'явиться сила духу і найголовніше - бажання змінитися.

Мати струнке і красиве тіло, свіжий колір обличчя, а також забути про безліч недуг, напевно, мріє кожен. Для цього слід позбутися шкідливих звичок (куріння, алкоголь, наркотики), згадати про правильне харчування і, звичайно ж, про активний спосіб життя. Правильно підібране і збалансоване харчування є важливою складовою здорового способу життя. Багато приймають їжу для того, щоб просто вгамувати голод і рідко замислюються про те, наскільки продукти, які вони їдять, корисні чи шкідливі для здоров'я. Важливою складовою здорового способу життя є фізичні навантаження. Це може бути ранкова гімнастика, швидка ходьба або піші прогулянки на свіжому повітрі.

Важливий елемент здорового способу життя - плідна праця. На здоров'я людини впливають біологічні та соціальні фактори, головним з яких є праця. Раціональний режим праці і відпочинку - необхідний елемент здорового способу життя.

Від чого в першу чергу слід позбутися на шляху до здоров'я і краси? Звичайно ж, від ліні. Як тільки ви подолаєте лінь, у вас з'являться цікаві заняття, багато нових і позитивних людей увійде у ваше життя.

Основи здорового способу життя потрібно прищеплювати людині ще з самого раннього дитинства. Тільки так вони стануть невід'ємною частиною його життя. Але якщо таке рішення було прийнято в свідомому віці, то слід попрацювати і набратися терпіння, оскільки доведеться відмовитися від ряду звичок і багато в чому перебудувати своє життя.

Пам'ятайте, що здоров'я дано людині, як безцінний дар. І значить, варто докласти всіх зусиль, щоб його зберегти. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, це має бути способом життя! Здоровим способом життя!