30.04.2014

ЦІКАВА ЛІТНЯ ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ “ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ РАДІСТЬ

І фонд, і батьки зацікавлені в тому, щоб їх діти не хворіли, а зростали здоровими і веселими. На сьогоднішній день Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності кожному найманому працівнику  надає послуги з соціального забезпечення, в тому числі з оздоровлення їх дітей.

  Хто бажає оздоровити своїх дітей віком від 6-и до 18-и років, можуть скористатися  можливістю відпочинку їх дітей в літньому оздоровчому закладі курортного об’єднання “Сонячний берег”, розташованого в екологічно чистій природній зоні півдня Одещини, а саме, в смт.Сергіївка Білгород-Дністровського району.

Якщо ви офіційно працевлаштовані – отримайте путівку до дитячого оздоровчого табору для вашої дитини на 21день вартістю лише  480 гривень.

Фонд забезпечує безкоштовне транспортування дітей до табору та в зворотньому напрямку. Діти розміщуються в капітальних спорудах в 3-4 місних номерах та забезпечуються 5-ти разовим харчуванням. 

Для дітей організовують цікаві культурно-виховні програми та пізнавальні екскурсії. Табори оснащені спортивними та ігровими майданчиками, мають вихід до чистих піщаних пляжів Чорного моря.

За три тижні цікавого та з користю проведеного часу, ви отримаєте безмежну вдячність дітей. Бережіть здоров’я ваших дітей! Турбуючись про них сьогодні, ви даруєте їм щасливе дитинство та забезпечуєте впевнене майбутнє! 

Ви вже можете подавати заявки про виділення дитячих путівок. Так як кількість путівок обмежена – не зволікайте часом та зазделегідь подбайте про їх замовлення.

З питань надання путівок страхувальники (підприємства) та їх застраховані особи (працівники) можуть звертатись на гарячу телефонну лінію : (04852) 2-55-45, (067) 3153533, або за адресою: м.Біляївка, вул. Гагаріна, 16 (біля РБК).

 

 

Фонд соціального страхування

з тимчасової втрати працездатності