25.02.2014

Отримайте путівку в санаторій

На сьогоднішній день кожен громадянин, де б він не працював – в державному чи приватному підприємстві, у підприємця чи фермера має право на санаторно-курортне лікування, але тільки при умові його офіційного оформлення.  Підприємці та фермери також мають право на таке оздоровлення – при умові укладання відповідного договору на добровільне страхування.

 

Біляївська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє про наявність путівок на санаторно-курортне лікування в санаторіях півдня Одещини, Криму, Карпатського та інших регіонів України з різнобічними профілями лікування (органів травлення, дихання, кровообігу, зору, органів опори та руху, урологічних захворювань, нервової системи та хребта).

 

Для тих хто бажає поліпшити своє здоров’я, Біляївська дирекція Фонду соціального страхування пропонує скористатися можливістю оздоровитись в санаторно-курортних закладах України по путівках, придбаних за рахунок коштів Фонду. Часткова вартість путівки, яку сплачує працівник особисто, становить: 10% для лікування дитини у супроводі дорослого,  20% для лікування дорослого, що становить 1000-1300грн.

 

Що входить у вартість путівки:

-         лікувальні процедури: клімато-, бальнеолікування; апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, лікувальний масаж, підводний душ-масаж, грязелікування, питне водо- лікування мінерально-природними водами, психотерапія, дієтотерапія, лікувальні вани, галокамера (соляні печери), невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.

-         діагностичні обстеження: аналізи крові та сечі, електрокардіографія, ультразвукове дослідження, консультації лікарів-спеціалістів та інше.

-         проживання: двомісні номери з усіма зручностями європейського рівня.

-         харчування: звичайне, дієтичне, по замовленню.

 

Сплачуючи біля 1000 гривень за путівку, працівник отримує три тижні не тільки повного забезпечення проживання, харчування і лікування, а й чудового відпочинку в унікальних лікувальних мікрокліматичних, з найкрасивішою природою, цікавими екскурсійно, куточках України з користю для тіла і душі!

 

Не зволікайте можливістю краще завчасно оздоровитися, чим потім

витрачати значні кошти на лікування. Дешевше бути здоровим, ніж хворіти. Будьте здорові!

 

З питань отримання путівки необхідно звертатись до Біляївської дирекції Фонду за адресою: м.Біляївка, вул. Гагаріна, №16, або за номерами телефонів – (04852) 2-55-45, 2-27-40, 067-315-35-33.