26.06.2017

БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРИЗВЕЛА ДО ТРАГЕДІЇЇ НА ВОДІ

24.06.2017р. о 18 год. 45 хв. надійшло повідомлення на пункт зв*язку 13 державної пожежно-рятувальної частини від гр-ки П. про те, що в с. Маяки на р.Дністер втопилася людина. До місця виклику спрямовано  групу  Біляївської рятувальної станції «ТОВРЯДВОД» у складі двох водолазів та начальником пожежної частини.

По місцю виклику 24.06.2017р. встановлено, що гр.Р., 1985 року народження, тимчасово не працював, за попередньою інформацією свідків, в стані алкогольного сп*ягніння, пішов купатись на пляжі р.Дністер в с.Маяки та при купанні на відстані 15 м від берегу зник. О 19 год. 59 хв. при підводних пошуках водолазами зниклого громадянина тіло було вилучено з води з глубини 7 м.

Даний факт трагедії ще раз підтверджує про неприпустимість вживання спиртних напоїв при купанні в водоймах, знехтування правилами особистої безпеки на воді.

У літній період масових відпочинків на воді керівництво Біляївського «ТОВРЯДВОДУ», Біляївського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС України в Одеській області нагадує елементарні правила безпеки на воді:

-         Ні в якому разі не купатись у водоймах в нетверезому стані, навіть в встановлених місцях купання;

-         При відпочинку біля води постійно слідкувати за дітьми;

-         При експлуатації катерів, човнів, інших плавзасобів дотримуватись правил безпеки експлуатації плавзасобів на воді (утримувати пасажирів в рятувальних жилетах, дотримання швидкісного режиму, правил прокладки руху по воді тощо);

-         Не купатися в невстановлених місцях, особливо пірнати головою в воду;

-         При виникненні події на воді за участі людини вміти правильно надати домедичну допомогу.

 

       Пам*ятайте! Дотримання правил безпеки на воді збереже Ваше життя та уникне трагедії поруч з Вами людей!

 

Прес-служба Біляївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області