30.08.2016

Служба порятунку “101”: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

У рамках відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності України під час проведення “Водної битви”, організованою молодіжною радою при Біляївській об'єднаній територіальній громаді та за підтримки міської ради, на стадіоні міста Біляївки було проведено громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

         Під час заходу рятувальники нагадали правила безпеки, продемонстрували присутнім пожежний автомобіль, пожежно-технічне обладнання, за допомогою якого рятуються людські життя, ліквідовуються пожежі та інші надзвичайні події. Вогнеборці надали можливість бажаючим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її та забезпечує безпеку при виконанні службових обов'язків. Задоволені залишилися всі, тому що не кожен день є можливість відчути себе в справжнім рятувальником.

         По закінченню Акції всі дружно прийняли водні ванни, взявши участь у “Водній битві”, традиційно сфотографувались на згадку та отримали солодкі призи від організаторів свята і від рятувальників - тематичні листівки і пам’ятки.

 

Біляївський МРС ГУ ДСНС України

в Одеській області