15.06.2017

Відбувся науково-практичний семінар: «День поля»

14 червня 2017 року у Біляївському районі на базі господарства ДП  ЕБ «Дачна» відбувся науково-практичний семінар: «День поля». У заході приймали участь голова районної ради Мишаглі О. Г., начальник управління інвестиційної і підприємницької діяльності районної державної адміністрації Сморудова О.А., керівник ДП ЕБ «Дачна» Семеніхін М. П., академік, завідувач відділу селекції та насінництва пшениці Селекційно-генетичного інституту Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення НААНУ Литвиненко М. А., керівники підприємств АПК, головні агрономи підприємств АПК, районні служби, представники фірм по продажу насіння, добрив, засобів захисту рослин, техніки, запчастин.

Під час семінару був здійсненний огляд демонстраційних ділянок зернових та зернобобових культур господарства, підхід до системи землеробства в сучасних умовах. Представники Біляївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області нагадали  Правила пожежної безпеки до збирання врожаю та під час збирання врожаю, а також про заборону спалювання сухої трави та післязбиральних залишків. За підсумками роботи  науково-практичного семінару керівники агропромислових підприємств запевнили, що будуть дотримуватись Правил пожежної безпеки в Україні та будуть намагатися покращувати показники щодо захисту своїх АПК від пожеж.

Після підведення підсумків семінару, присутніх піснями та віршами привітав Народний хоровий колектив «Барви»  села Дачне.

 

Біляївський МРС ГУ ДСНС України в Одеській області