«Держфінінспекція просить громадян повідомляти про випадки шахрайства, вчинені від її імені

Держфінінспекція України попереджає про випадки шахрайства, які здійснюються від імені керівних посадових осіб органів Держфінінспекції. Зокрема, останнім часом громадяни інформують Держфінінспекцію про телефонні дзвінки на їхню адресу від осіб, які, представляючись посадовцями Держфінінспекції, вимагають перерахувати їм кошти начебто за надання певних послуг.

Звертаємо увагу, що відповідно до чинного законодавства Держфінінспекція України може виставляти вимогу щодо перерахування коштів до бюджетів лише за результатами проведених контрольних заходів для відшкодування об’єктом контролю допущених ним порушень фінансової дисципліни. Зазначена вимога надсилається лише листом на бланку органу, який проводив цей контрольний захід.

З огляду на вказані випадки шахрайства Держфінінспекція України просить громадян щодо кожного такого факту звертатися за телефоном довіри Держфінінспекції (044) 425-38-18, або за телефонами довіри територіальних органів Держфінінспекції, які оприлюднені на її офіційному веб-сайті (www.dkrs.gov.ua).

Крім того, просимо з такою інформацією звертатися до правоохоронних органів».