15.01.2014

Усе починається з добра

Милосердна любов – це справжня сила, яка змінює світ. У територіальному центрі соціального обслуговування райдержадміністрації працюють милосердні люди, відкриті душею, чисті помислами і вчинками. За свої зроблені справи вони не чекають якоїсь похвали. Просто знають, що є люди, яким необхідна підтримка: як побутова, так і моральна. Адже творити добро заради інших – це не разовий захід, а постійна робота. Надання необхідної допомоги одиноким людям похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим у складних життєвих ситуаціях – це є головною місією територіального центру райдержадміністрації. 

В рамках реалізації ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Едуарда Матвійчука «Народний бюджет» та на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича та згідно районної програми «Мілосердя в дії» до Дня людей похилого віку з районного бюджету надано матеріальної допомоги  по 100грн. - 312 громадянам похилого віку, 24 інвалідам 1 групи загального захворювання з вадами зору по 400грн., 18 інвалідам 2 групи по 300грн, 66 інвалідам з вадами  слуху  по 150грн.

Приємно відчувати постійну підтримку роботі з боку районної влади, які з розумінням ставляться до наших проблем і потреб людей похилого віку. Дуже вдячні місцевим підприємцям, керівникам, а також місцевим жителям, які радо відгукуються на прохання безкорисливої допомоги.

До Дня заснування нашого рідного міста Біляївка та Дня людини похилого віку Біляївською міською радою надані продуктові набори (крупи, цукор та інше) одиноким громадянам похилого віку, які обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування райдержадміністрації.

Щиросердно дякуємо за піклування до наших підопічних Біляївському  міському голові М.П.Бухтоярову,  голові Біляївської міської організації ветеранів України Г.С.Філіпову, підприємцям міста Рогачко, директору фермерського господарства «Нива надія» Миховій Н.І. за благодійність, за добре серце та щире співчуття до всіх,  хто потребує людської уваги.

 

 

Директор територіального центру                 

 соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

райдержадміністрації                                                                                                             Н.М.Андреєва