19.09.2014

Відділення соціально - побутової адаптації

З 18 серпня 2014 року при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розпочало свою роботу відділення соціально - побутової адаптації.

Відділення соціально-побутової адаптації є структурним підрозділом Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що проводить комплекс соціально-побутових, психологічних, інформаційних, соціально-медичні, та інші соціальні послуги, спрямовані на підтримку життєдіяльності і соціальної активності громадян похилого віку та інвалідів, що частково втратили здатність до самообслуговування в умовах відділення в денний час.

Завідувачем відділення Щербина Лідія Захарівна, медсестрою працює Скворцова Світлана Анатоліївна, яка проводитиме курс масажу, фітотерапії вимірювання тиску, та співбесіди на тему здорового способу життя. Для покращення роботи відділення соціально – побутової адаптації придбано лікувально - оздоровчий інвентар: шведську стінку, велотренажер та масажний стіл. Щоденне виконання обов’язків пов’язане з професіоналізмом, та відповідальністю.

На сьогоднішній день у відділенні перебуває на обслуговуванні 30 осіб, але спеціалісти відділення продовжують приймати заяви від громадян, які бажають отримувати відповідні послуги.

У відділенні буде проводитися комплекс заходів, спрямованих на розширення культурних контактів та соціальних зв’язків пенсіонерів, на розвиток їх різнобічних інтересів і потреб, залучення пенсіонерів до участі у художній самодіяльності з метою розкриття здібностей та талантів. Соціальні послуги, які надаватиме відділення, направлені на пропаганду здорового способу життя та формування позитивного світогляду.

Також до свят та пам’ятних дат проводитимуться святкові зустрічі та вечори спогадів, під час яких підопічні матимуть можливість подивитись документальні чи художні фільми відповідної тематики та поділитись своїми враженнями і спогадами один з одним за теплою чашкою чаю в дружній та приємній атмосфері.

Комплекс заходів спрямованих на підтримку життєдіяльності та соціальної активності сприятиме розвитку різнобічних інтересів і задоволення потреб у соціально-побутовій адаптації та реабілітації.

Відділення соціально-побутової адаптації знаходиться за адресою:
м. Біляївка вул. Миру,10; тел. 2-11-90.

 

Директор територіального центру соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)                                                                                                                                    Андреєва Н.М.