22.11.2016

Вони рятують від відчаю, розділяють самотність

Працівник соціальної сфери – це не посада і не обов’язок, – це покликання. І головне у такій не простій професії не розгубити тієї доброти і співчуття, з якими починаєш на самому початку роботи.

Трудівники територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) у першу неділю листопада відзначать своє професійне свято. Сьогодні на плечах цих милих жінок висока відповідальність – турбота про тисячі людей, які потребують піклування, уваги та допомоги. Тут є де реалізувати своє покликання соцпрацівницям.

Завдяки їм багато людей отримує надію на справедливість та гідне життя, знаходить сили боротися з негараздами. І це не дивно, для багатьох самотніх пенсіонерів, які живуть в селах нашого району, соціальні працівники Терцентру, а їх двадцять сім чоловік, є справжніми рятувальниками, які і по господарству допоможуть, і настрій піднімуть. Вони, якщо необхідно, займаються оформленням документів на субсидію, оплачують житлово-комунальні послуги, закуповують продукти харчування, заготовляють овочі та фрукти на зиму, клопочуть про госпіталізацію до лікарень. І при цьому їм властиве велике почуття такту.

 На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома перебуває понад триста  осіб. Серед тих, хто потребує соціальних послуг,– ветерани війни, учасники бойових дій, учасники війни, ветерани праці, інваліди загального захворювання, сім’ї загиблих, діти війни, люди похилого віку.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біляївської райдержадміністрації діють структурні підрозділи: відділення соціальної допомоги, відділення грошової та натуральної допомоги, відділення денного перебування та пункт технічних засобів реабілітації.

У своїй роботі Терцентр має надійну підтримку небайдужих людей,  підприємців, які завжди відкуються на прохання про безкорисливу допомогу.

Уважне й турботливе ставлення до старшого покоління – ось такий девіз чудової команди працівників Територіального центру на чолі з мудрим та чуйним керівником Андреєвою Надією Миколаївною.

Соціальні працівниці Терцентру Біляївського району приїхали до райцентру напередодні свого професійного свята не тільки відзвітувати про виконану роботу, а й у тісному дружному колі поздоровити одна одну. Кожній директор територіального центру Надія Миколаївна вручила подарунки та висловила вдячність за нелегку, за таку потрібну для людей роботу.

Інна ГОРЛЕВА.