23.02.2018

Запрошуємо у відділення денного перебування територіального центру

Часто не можемо передбачити, що нас чекає на схилі літ. Життя вносить свої корективи в долі навіть тих, хто мав сім’ї та  неабиякі статки, а потім залишився наодинці зі старістю. І єдиними гостями престарілої одинокої людини нерідко стають сільський листоноша, небайдужа сусідка   та  соціальні  робітники територіального центру.

В складі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працює відділення денного перебування,  яке створювалося як центр для літніх людей, який включає соціально-економічне, побутове, медико-психологічне та педагогічно-інформаційне обслуговування осіб похилого віку, організацію їхнього дозвілля та відпочинку. Тут допоможуть їм подолати самотність, знайти застосування своїм можливостям, відновити життєву активність. Поважні відвідувачі  забувають про свої проблеми та хвороби.  Вони мають змогу навчитися комп’ютерної грамоти, прийняти участь у цікавих мастер-класах, зайнятися рукоділлям, отримати  інші послуги.

Адміністрація територіального центру запрошує людей похилого віку, інвалідів, втомлених від самотності, проблем зі здоров'ям та побуту, відвідати наш територіальний центр, аби детальніше ознайомитися з роботою його відділень та всіма видами послуг, які можна отримати безкоштовно.

Ми чекаємо на всіх бажаючих у робочі дні з 9.00  до 17.00 годин  за адресою: м. Біляївка, вулиця Миру, 10, відділення  денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біляївської райдержадміністрації  (телефон 2-11-90).

 

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Біляївської райдержадміністрації  

Навчання комп’ютерної грамотності, навчання проводила Халимонник Г.О.

Виставка робіт підопічних територіального центру

Майстер-клас по виготовленню різдвяних пряників проводить соціальний робітник Дорошенко Антоніна

Вправи на спортивному обладнанні в територіальному центрі