До уваги виборчих комісій!

Порядок відкриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України регламентується порядком відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженим наказом Міністерства фінансів України 22.06.2012 N 758, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 р. за N 1206/21518 (зі змінами) (далі - Порядок).

Перелік документів необхідних для відкриття рахунків в управлінні Державної казначейської служби України у Біляївському районі Одеської області (далі - Управління):

 

Документи, картки та тимчасові картки із зразками підписів та відбитка печатки подаються до управління із супровідним листом за підписом особи, яка згідно з цією карткою має право першого підпису.

 

1.     додаток 1 до Порядку (ДОГОВІР про здійснення розрахунково-касового обслуговування);

  1. У разі зміни першого або другого підпису додаток 8 до Порядку (Картка із зразками підписів та відбитка печатки) з відповідним пакетом документів, передбачених розділом VI Порядку;
  2. Додаток 4 до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року № 938, зареєстровано в Міністерстві  юстиції  України 12 вересня 2012 р. за № 1569/21881 (зі змінами);
  3. Додаток 7 до Порядку (ЗАЯВА про відкриття рахунків);
  4. Додаток 9 до Порядку (Перелік рахунків).

 

У разі зміни даних які містяться у Реєстраційній картці, подаються зміни до відповідної реєстраційної картки згідно з додатком 1 до ПОРЯДКУ формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.12.2011  № 1691 зареєстрований в Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 січня 2012 р. за № 33/20346 (зі змінами).

Відповідно до п 6.4. розділу VI Порядку у разі заміни хоча б одного з підписів або доповнення хоча б одним підписом подається нова картка із зразками підписів усіх осіб, які мають право першого або другого підпису, засвідчена в установленому порядку. У разі звільнення та/або призначення хоча б однієї з посадових осіб, що мають право першого та другого підписів, протягом п'яти робочих днів з дати звільнення та/або призначення подається нова картка із зразками підписів та відбитком печатки. У разі порушення термінів надання. У разі порушення термінів надання картки із зразками підписів та відбитка печатки до порушників буде застосовано відповідні заходи впливу за порушення бюджетного законодавства передбачені Бюджетним кодексом України та наказом Державної казначейської служби України від 29.12.2012 року №394 (зі змінами).