Структура РДА

Структура 

та штатна чисельність апарату та самостійних структурних підрозділів
Біляївської районної державної адміністрації

Назва структурного підрозділу, посада

Штатна чисельність
(одиниць)

ПІП

 

 

Апарат

 

 

1

Керівництво

 

 

 

Голова районної державної адміністрації

              1

Самокиш Василь Петрович

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

              1

Іванов Юрій Анатолійович

 

Керівник апарату

              1

Раздорожна Ірина Юріївна

 

Всього

              3

 

2

Сектор  управління персоналом, організаційної, та інформаційної діяльності цифрового розвитку та захисту персональних даних 

 

 

 

Завідувач сектору

              1

Дзей Юлія Віталіївна

(Паладійчук В.В.)

 

Провідний спеціаліст

              1

Гаврилко Олена Олександрівна

(Гой В.)

 

Всього

              2

 

3

Сектор документообігу, контролю та звернень громадян

 

 

 

Завідувач сектору

              1

Олефіренко Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст

              1

Черноок Тетяна Миколаївна

(Шарандак С.С.)

 

Всього

              2

 

4

Секто з питань правової роботи

 

 

 

Завідувач сектору

              1

 

 

Головний спеціаліст

              1

Вигоняйло Андрій Сергійович

 

Всього

              2

 

5

Сектор фінансово-господарського забезпечення

 

 

 

Завідувач сектору, головний бухгалтер

              1

Атаманюк Ольга Сергіївна

 

Головний спеціаліст

              1

Іванова Олена Іванівна

(Рогачко І.В., Федоренко Ю.С.)

 

Всього

              2

 

6

Відділ ведення державного реєстру виборців  

 

 

 

Начальник відділу

              1

Тросіна Ольга Михайлівна

 

Головний спеціаліст

              2

Сіра Ірина Анатоліївна,

Чорний Богдан Миколайович 

 

Всього

              3

 

7

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

              1

Прус Світлана Андріївна

(Шамотій О.П.)

 

Разом по апарату:

              15

 

8

Відділ з питань  адміністративних послуг та державної реєстрації

 

 

 

Начальник відділу

              1

Олексюк Олена Миколаївна

 

Адміністратор

              2

Біляновський Микола Вікторович

Майструк Наталія Миколаївна

 

Державний реєстратор

              2

Євдокімова Анастасія Сергіївна

Селянінова Ірина Олександрівна

 

Всього

              5

 

9

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  

 

 

 

Начальник відділу

              1

Зубарєва Світлана Борисівна

 

Головний спеціаліст

              2

Бондарчук Ольга Михайлівна

(Вербик В.В.)

Кореновський Олексій Віталійович

(Созінов С.М.)

10

Сектор містобудування, архітектури та інфраструктури

 

 

 

Завідувач сектору-головний архітектор району

              1

Щекотілін Ігор Олександрович

 

Головний спеціаліст

              1

Довженко Сергій Сергійович

 

Всього

              5

 

11

Сектор оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій

 

 

 

Завідувач сектору

              1

Желясков Павло Степанович

 

Головний спеціаліст

              1

Черних Ольга Григорівна

 

Всього

              2

 

12

Архівний відділ

 

 

 

Начальник відділу

              1

Синтюк Євген Вікторович

 

Всього

              1

 

13

Спеціаліст з запобігання та виявлення корупції

              1

(Кондратюк Н.М.)

 

РАЗОМ

              29

 

14

Відділ освіти

 

 

 

Начальник відділу

              1

Гладкіх Анна Олександрівна

 

Головний спеціаліст

              2

Тіосса Наталія Василівна

Красножон Людмила Георгіївна

 

Разом

              3

 

15

Сектор культури, молоді та спорту

 

 

 

Завідував сектору

              1

Гапоненко Лілія Федорівна

 

Головний спеціаліст

 

Ліщенко Роман Васильович

 

Разом

              2

 

16

Служба у справах дітей

 

 

 

Начальник служби

              1

Тариця Наталія Олексіївна

17

Відділ соціального захисту та профілактики правопорушень серед дітей

 

 

 

Заступник начальника служби- начальник відділу

              1

Мазаєва Надія Петрівна

 

Головний спеціаліст

              1

Мензатул Оксана Миколаївна

 

Головний спеціаліст 

              1

Ягніченко Оксана Валеріївна

 

Головний спеціаліст 

              1

 

18

Відділ усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання

 

 

 

Начальник відділу

              1

Гавва Тетяна Володимирівна

 

Головний спеціаліст

              1

Лозова Ірина Володимирівна

 

Головний спеціаліст 

              1

Белоусова Юлія Петрівна

(Пономаренко О.Ю. 27.06.2019)

 

Головний спеціаліст 

              1

(Громенко Ю.О. 20.10.2019)

 

Всього

              9

 

 

Водій

              1

Мельниченко Олег Миколайович

 

Разом

              10

 

19

Управління соціального захисту населення

 

 

 

Начальник управління

              1

Байлук Тетяна Дмитрівна

 

Головний спеціаліст

              1

Суходольська Тамара Анатоліївна

 

Головний спеціаліст 

              1

Олефір Лілія Олександрівна

 

Головний державний соціальний інспектор

              1

Рогачко Наталія Миколаївна

 

Державний соціальний інспектор

              1

Несветайло-Зезик Наталія Миколаївна

 

Всього

              5

 

20

Сектор з соціально – трудових відносин

 

 

 

Завідувач сектору

              1

(Гринчук Н.В. 15.05.2020)

 

Спеціаліст

              1

Візняк Світлана Анатоліївна

 

Всього

              2              

 

21

Відділ у справах ветеранів війни та надання пільг пільговим категоріям

 

 

 

Начальник відділу

              1

Касьяненко Ольга Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

              1

Лукіна Надія Анатоліївна

 

Головний спеціаліст 

              1

Бичкова Юлія Сергіївна

 

Головний спеціаліст 

              1

Баранова Ірина Володимирівна

(Підмазко Н.М. 20.06.2020)

 

Всього

              4

 

22

Відділ бухгалтерського обліку, автоматизації та програмного забезпечення

 

 

 

Начальник відділу

              1

Довженко Ольга Іванівна

 

Головний спеціаліст 

              1

Барланіна Ірина Валентинівна

 

Головний спеціаліст 

              1

Захарчевська Тетяна Петрівна

 

Головний спеціаліст з автоматизації та програмного забезпечення

              1

Паранчич Ірина Анатоліївна

 

Всього

              4

 

23

Відділ грошових виплат та компенсацій

 

 

 

Заступник начальника управління – начальник відділу

              1

Підмазко Світлана Сергіївна

 

Головний спеціаліст

              1

Тьоса Віра Олександрівна

(Кузнецова Г.Л. 01.04.2019)

 

Головний спеціаліст 

              1

Омелянович Наталія Павлівна

24

Сектор прийому громадян

 

 

 

Завідувач сектору

              1

Семенюк Інна Володимирівна

 

Головний спеціаліст 

              1

Масловська Ірина Михайлівна

 

Головний спеціаліст 

              1

Рогачко Лілія Степанівна

 

Головний спеціаліст 

              1

Войтова Лілія Олександрівна

 

Головний спеціаліст 

              1

Нечай Світлана Петрівна

25

Сектор призначення, виплат та контролю

 

 

 

Завідувач сектору

              1

Маковійчук Лариса Віталіївна

 

Головний спеціаліст

              1

Підмазко Катерина Олегівна

 

Головний спеціаліст

              1

Мовчан Наталія Григорівна

 

Головний спеціаліст

              1

Родіна Наталія Олександрівна

 

Головний спеціаліст

              1

Сіроштан Інесса Ігорівна

 

Головний спеціаліст

              1

Тарановська Валентина Олександрівна

 

Головний спеціаліст

              1

Коваль Наталія Михайлівна

 

Всього

              15

 

 

Опалювач

              1

Конюх Віталій Леонтійович

26

Фінансове управління

 

 

 

Начальник управління

              1

Кара Марія Володимирівна

27

Бюджетний відділ

 

 

 

Заступник начальник управління – начальники відділу

              1

Кухаренко Альона Володимирівна  

 

Головний спеціаліст

              1

Підмазко Марина Миколаївна

 

Головний спеціаліст

              1

Іванова Марина Станіславівна

 

Всього

              3

 

28

Відділ доходів, бухгалтерського обліку та звітності

 

 

 

Начальник відділу

              1

Кузяк Вікторія Вікторівна 

 

Головний спеціаліст - бухгалтер

              1

Рибкіна Наталія Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

              1

Ігнатенко Ольга Іванівна

 

Головний спеціаліст

              1

Вахновська Наталія Дмитрівна

 

Всього

              4

 

 

Разом

              8

 

 

Разом по райдержадміністрації

              83