Інформація про виконання заходів щодо запобігання конфлікту інтересів та врегулювання його в разі виникнення в Біляївській районній державній адміністрації за 2013 рік

План заходів щодо запобігання конфлікту інтересів та врегулювання його в разі виникнення на 2013 рік затверджено розпорядженням районної державної адміністрації від 19 вересня 2013 року № 433/РА-2013.

Організовано вивчення положень Закону України „Про засади запобігання і виявлення корупції” зі змінами, внесеними Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики”.

13 серпня 2013 року на семінарі з працівниками виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування розглянуто питання про внесення змін в Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції».

         Проведено навчання з державними службовцями районної державної адміністрації, на яких розглянуто основні положення та вимоги законів України „Про державну службу”, „Про правила етичної поведінки”, „Про засади запобігання і протидії корупції”, Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” щодо недопущення конфлікту інтересів.

Проведено 7 семінарів, навчань з питань запобігання корупції в райдержадміністрації.

         Відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації забезпечено контроль за дотриманням працівниками райдержадміністрації Загальних правил поведінки державного службовця, затверджених наказом Головного управління державної служби України від
4 серпня 2010 року № 214 у частині врегулювання конфлікту інтересів.

         До державних службовців доведено про необхідність невідкладно в письмовій формі повідомляти безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів. До керівників структурних підрозділів райдержадміністрації доведено, що у разі неможливості усунення конфлікту інтересів не більше ніж протягом одного робочого дня вживати заходів про здійснення контролю за рішенням, що приймаються державним службовцем.

Систематично проводиться робота з населенням щодо отримання інформації про наявність конфлікту інтересів серед осіб, уповноважених на виконання функцій держави, за телефонами „гарячої лінії”, „телефонами довіри”, „прямої телефонної лінії”, веб-сайті райдержадміністрації.