Показники роботи щодо запобігання корупції. Інформація за 2014 рік

 Біляївською районною державною адміністрацією проведена звірка з Біляївським районним судом щодо притягнення державних службовців до відповідальності за корупційні дії та інші правопорушення пов’язані з корупцією.  Відповідальним за координацію і організацію роботи з питань запобігання проявам корупції апарату Біляївської райдержадміністрації призначено  Стоянова Г.В. Станом на 31 грудня 2014 року повідомлень про притягнення державних службовців до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не надходило.

З метою попередження корупційних діянь з державними службовцями апарату райдержадміністрації  щомісячно проводяться бесіди, навчання:

В  залі райдержадміністрації постійно відбувалися семінари на тему: "Обмеження для державних службовців", передбачені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції". Відповідно до вимог розпоряджень голови облдержадміністрації від 27.11.2012 № 1276/А-2012 « Про заходи щодо запобігання та протидії корупції на 2013-2015 роки. Проведено вивчення закону від 14 жовтня 2014 року № 1700 « Про запобігання корупції». На протязі 2014 року керівниками підрозділів райдержадміністрації проводилась індивідуальна робота з працівниками апарату щодо дотримання дисципліни, етики поведінки державного службовця по недопущенню порушень наказу Головного управління державної служби України від 4 серпня 2010 року № 214 « Про затвердження загальних правил поведінки державних службовців». Приділялось багато уваги підбору кандидатур на посади державних службовців , де існує високий ризик прояву корупції. Постійно вживаються заходи щодо врегулювання конфлікту інтересів та обмежень щодо роботи близьких осіб.    

            З 8 по 12 грудня 2014 року працівник райдержадміністрації проходив навчання,  в Центрі підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Учасники навчання взяли активну участь в обговоренні питань:

- новації бюджетно-податкового законодавства;

- особливості нового законодавства про державну службу та з питань запобігання та виявлення  корупції;

- Питань децентралізації місцевого самоврядування.

Питання профілактики та протидії корупції знаходяться на постійному контролі в районній державній адміністрації.