Звіт за ІI квартал 2017 року

                                                                                                                 Звіт                                                                                                                      

про виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІI квартал 2017 року

відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

 

Зміст заходу

Виконання запланованого заходу

1. 2.1 Про хід виконання Закону України «Про адміністративні послуги»

За 2 квартал 2017 року  3257 заяви, позитивно – 2994, відмов – 479, решта – в роботі, із них ДМС: вклейка фото – 702; Управління Держгеокадастру в Одеській області, Відділ у Біляївському районі: видача витягу з ДЗК – 587, внесення змін до відомостей ДЗК (з вини органу) – 192, видача витягу з НГО – 224, викопіювання – 58, державна реєстрація земельної ділянки – 1010, надання довідки форми 6 ЗЕМ – 211, декларацій, в т.ч. повідомлення про початок будівельних робіт – 53, надано консультацій – 287, з них: 18 – по документам дозвільного характеру. В режимі он-лай надано послуг по наданню витягу з ДЗК -191, по НГО – 122. Реєстрація державними реєстраторами: державна реєстрація юридичних осіб – 76, фізичних осіб – 47, внесення змін до відомостей юридичної особи – 24, фізичної особи-підприємця – 23, припинення діяльності Юр особи – 0., речові права на нерухоме майно: право власності – 132, оренда – 55.  Всі вирішено позитивно, 1- відмова. Відділ містобудування та архітектури- надання будівельного паспорту -1 15, надання висновку -152, надання містобудівних умов та обмежень -13, надання паспорту прив’язки тимчасової споруди -10.  Складено 708 протоколів та постанов.

2. Про хід виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Надійшло 3 документи – декларація про відходи – 1, дозвіл на спецводокористування -1, дозвіл на використаня природних ресурсів -1.

3. Організаційна робота з суб’єктами  надання адміністративних послуг

За 2 квартал 2017 року  3257 заяви, позитивно – 2994, відмов – 479, решта – в роботі, із них ДМС: вклейка фото – 702; Управління Держгеокадастру в Одеській області, Відділ у Біляївському районі: видача витягу з ДЗК – 587, внесення змін до відомостей ДЗК (з вини органу) – 192, видача витягу з НГО – 224, викопіювання – 58, державна реєстрація земельної ділянки – 1010, надання довідки форми 6 ЗЕМ – 211, декларацій, в т.ч. повідомлення про початок будівельних робіт – 53, надано консультацій – 287, з них: 18 – по документам дозвільного характеру. В режимі он-лай надано послуг по наданню витягу з ДЗК -191, по НГО – 122. Реєстрація державними реєстраторами: державна реєстрація юридичних осіб – 76, фізичних осіб – 47, внесення змін до відомостей юридичної особи – 24, фізичної особи-підприємця – 23, припинення діяльності Юр особи – 0., речові права на нерухоме майно: право власності – 132, оренда – 55.  Всі вирішено позитивно, 1- відмова. Відділ містобудування та архітектури- надання будівельного паспорту -1 15, надання висновку -152, надання містобудівних умов та обмежень -13, надання паспорту прив’язки тимчасової споруди -10.  Складено 708 протоколів та постанов.

4 Організаційна та роз`яснювальна робота з керівниками місцевих/регіональних, дозвільних органів/уповноважених осіб по виконанню вимог Закону України від 6 вересня 2005 року №2806-IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Надано консультацій по документам дозвільного характеру - 5. Систематично аналізуються зміни в законодавстві проводяться консультації з суб’єктами надання документів дозвільного характеру.

5. Щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», підготовка та виконання звітів за квартал, надання інформації до Головного управління економіки облдержадміністрації

Щомісячно та щоквартально направляються звіти та  відповідні інформації щодо виконання вимог зазначеного Закону України до обласної державної адміністрації та відповідних служб.

6. З метою підведення підсумків соціально-економічного розвитку області, підготовка та виконання звіту про кількість виданих документів дозвільного характеру за місяць та надання інформації до Департаменту «Агенство з питань інвестицій та розвитку» облдержадміністрації

Щомісячно, щоквартально надаються відповідні інформації щодо кількості виданих документів дозвільного характеру для подальшого аналізу та підведення підсумків роботи до обласної державної адміністрації.

7. З метою формування  ефективної державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та вдосконалення нормативно-правових засобів її регулювання надавати інформацію  Департаменту «Агенство з питань інвестицій та розвитку» облдержадміністрації облдержадміністрації щодо порушення вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» місцевими та регіональними дозвільними органами.

За звітний період в результаті здійснених заходів та  роз’яснювальної роботи фактів порушень Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»  не встановлено.

8. Інформування про діяльність центру адміністративних послуг

Щомісячно, щоквартально проводиться інформування про діяльність ЦНАПу на веб-сайті РДА.

9.  Прийом заяв суб’єктів звернення щодо надання адміністративних послуг

Прийом заяв проводиться щодня з 9.00 до 16.00, без обідньої перерви.

10.  Контроль за додержанням строків розгляду та надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг

Постійно проводиться контроль за додержанням строків розгляду та надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг, оперативно усуваються недоліки в роботі в телефонному режимі та режимі он-лайн.

11.Забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг

Забезпечено функціонування центру надання адміністративних послуг:  є належна оргтехніка, мебля.

 

12. Контроль за додержанням посадовими особами регіональних, місцевих дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру  для внесення даних до єдиного державного реєстру ДДХУ.

За звітний період в результаті здійснених заходів та  роз’яснювальної роботи фактів порушень Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»  не встановлено.

13. Контроль за додержанням строків розгляду та надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг

Постійно здійснюється контроль за додержанням строків розгляду та надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг

 

 

 

Начальник   відділу надання адміністративних послуг

райдержадміністрації                                                                                                                                                                  О.М.Олексюк